Weź udział w Nocy Sów!

2014-03-13 14:30:20 (ost. akt: 2014-04-06 08:50:33)
Weź udział w Nocy Sów!

Autor zdjęcia: Wikipedia

Noc Sów to ogólnopolskie wydarzenie edukacyjne poświęcone tym tajemniczym ptakom. Jego trzecia edycja odbędzie się 5-6 kwietnia 2014 lub w tygodniu poprzedzającym ten termin. Możesz być nie tylko uczestnikiem, ale i współtwórcą tego wydarzenia.

Te niezwykłe spotkania z nocnymi ptakami w ich naturalnym środowisku organizuje od 2012 roku Stowarzyszenie Ptaki Polskie. Z założenia zakłada się aktywny udział wolontariuszy - Przewodników Nocy Sów. Nabór ochotników wciąż trwa, zakończy się 24 marca. To od nich w dużej mierze zależy powodzenie tej akcji. Przewodnicy organizują Noc Sów na terenie swojego działania, oni także przyjmują zgłoszenia chętnych do uczestniczenia w wydarzeniu. Czasu pozostało już niewiele.

Zostań Przewodnikiem Nocy Sów


Jeśli chciałbyś/chciałabyś zostać Przewodnikiem Nocy Sów, zorganizować Noc Sów w swojej miejscowości i miłością do ptaków zarazić innych, przyłącz się do nas. Wystarczą Twoje dobre chęci, podstawowa wiedza na temat ptaków (w szczególności sów), pasja i umiejętność przekazywania wiedzy oraz przynajmniej jeden wieczór, by przybliżyć lokalnej społeczności bądź uczniom w Twojej szkole znaczenie, piękno i potrzebę ochrony sów.
Takim Przewodnikiem może zostać każdy.
Wystarczy do 20 marca przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy na adres e-mail: ewa.strozniak@ptakipolskie.pl lub pocztą tradycyjną
z dopiskiem: „Noc Sów” na adres:

Ptaki Polskie
ul. Leśna 4
66-450 Bogdaniec

Formularz zgłoszeniowy znajdziesz na tej stronie - trzeba kliknąć w link Formularz zgłoszeniowy dla Przewodnika Nocy Sów.

Materiały pomocnicze


Wyłonieni wśród chętnych Przewodnicy otrzymają komplet materiałów w wersji elektronicznej i/lub papierowej, pomocny przy realizacji całego wydarzenia.
Będą to:
poradnik Przewodnika,
plakat promujący wydarzenie,
prezentacja o sowach,
głosy sów, zdjęcia,
film, karta obserwacji,
lista obecności,
wzór informacji prasowej.

Więcej szczegółów znajdziesz TUTAJ
A tu REGULAMIN TEGO WYDARZENIA

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zobacz również