Zobacz w naszej bazie

Przewodnik lokalny

Noc Biologów zaczyna się ... rano

2017-01-13 13:20:54 (ost. akt: 2017-01-13 13:47:02)
Młodzi goście Nocy Biologów w jednym z laboratoriów Collegium Biologiae UW-M

Młodzi goście Nocy Biologów w jednym z laboratoriów Collegium Biologiae UW-M

Autor zdjęcia: Stanisław Czachorowski

Noc Biologów 20167 na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie zaczęła się już o... 8 rano. Najwięcej działo się na Wydziale Biologii i Biotechnologii w budynkach Collegium Biologiae przy ul. Oczapowskiego w Kortowie.

Na gości Nocy czekają też inne pomieszczenia uniwersyteckie, m.in. Biblioteka (także przy ul. Oczapowskiego), szklarnia Wydziału Biologii i Biotechnologii (ul. Heweliusza 22), Laboratorium Diagnostyki Molekularnej (Władysława Trylińskiego 12), Katedra Botaniki i Ochrony Przyrody (Plac Łódzki 1), Katedra Zoologii (ul. Oczapowskiego 5).

W tym roku na uczestników czeka ponad 110 różnych wykładów, warsztatów, wystaw, wycieczek, pokazów, dyskusji naukowych oraz edukacyjna gra terenowa. Na wszystkie zajęcia, odbywające się w godz. 8.00-23.00 wstęp jest wolny. Zajęcia są zróżnicowane, każdy znajdzie coś odpowiedniego: od przedszkola do seniora.
Zobacz program Nocy Biologów w Olsztynie.

Zobacz początek Nocy Biologów w Olsztynie na zdjęciach prof. Stanisława CZACHOROWSKIEGO z Wydziału Biologii i Biotechnologii, jednego z organizatorów wydarzenia.Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zobacz również